Przewoził nielegalnych imigrantów. Został aresztowany

Przewoził nielegalnych imigrantów. Został aresztowany

Podczas kontroli drogowej osobowego mitsubishi poruszającego się po gminie Prostki okazało się, że kierowca jedzie z 4 cudzoziemcami. Mężczyźni nie mieli dokumentów uprawniających ich do pobytu na terenie Polski. 30-letni kierowca został tymczasowo aresztowany, a pozostali mężczyźni zostali przekazani strażnikom granicznym.

Dzielnicowi na terenie gminy Prostki zatrzymali do kontroli drogowej osobowe mitsubishi (14.05.2022r.). Kierowcą tego pojazdu był 30-letni obywatel Ukrainy. W pojeździe było także 4 innych cudzoziemców. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że to młodzi obywatele Afganistanu, którzy w Polsce znaleźli się nielegalnie. Żaden z mężczyzn nie powiedział dokąd jadą.

Pojazd został zabezpieczony, a mężczyźni zatrzymani. W samochodzie policjanci znaleźli woreczek foliowy najprawdopodobniej z amfetaminą. Kierowca przyznał, że to jego narkotyki.

30-letni kierowca już usłyszał zarzut dotyczący organizowania innym osobom nielegalnego przekroczenia granicy państwa. Na wniosek prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Zgodnie z kodeksem karnym za takie przestępstwo grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Pozostali mężczyźni zostali przekazani do dyspozycji Straży Granicznej.

Źródło: Komenda miejska Policji w Ełku

Previous Ełk wśród pereł samorządów
Next Misie z przesłaniem na ulicach miasta

Może to Ci się spodoba

Zniszczył szyby i witraże w kościele, został tymczasowo aresztowany

Policjanci w wyniku skutecznych ustaleń i analiz wytypowali i zatrzymali 24-latka, który zniszczył szyby oraz witraże w kościele w Ełku, rzucając nocą kamieniami. Prokurator przedstawił mu zarzuty chuligańskiego uszkodzenia zabytku.

W stanie nietrzeźwości na rowerze? 72-latek przekonał się, że to kosztowne. Policjanci przekonują, że to też niebezpieczne

Na pewno nie jest przyjemnie płacić 2500 złotych za jazdę rowerem. Tyle jednak wynosi kwota mandatu za jazdę w stanie nietrzeźwości. Najprostszym sposobem, żeby nie stracić pieniędzy jest niewsiadanie na

Zderzenie samochodu osobowego z łosiem

Do zdarzenia doszło w niedzielne przedpołudnie (12.09) na drodze krajowej DK 65 tuż za granicami miasta Ełk w kierunku na Nową Wieś Ełcką. Informacje służby ratownicze otrzymały około godziny 11:30.

Imprezę zakończył w policyjnej celi

Policjanci doprowadzili do wytrzeźwienia 19-latka, który chodził po dachu budynku i zrzucał z niego dachówki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Ukradł 2500 złotych, które klient zostawił w wózku sklepowym. Został zatrzymany

Mężczyzna ukradł saszetkę z pieniędzmi zostawioną przez innego klienta w wózku sklepowym na parkingu. Policjanci ustalili jego tożsamość i zatrzymali go. 62-latek usłyszał zarzut kradzieży i został objęty dozorem policyjnym.

KPP Kraków. Dozory i poręczenia majątkowe za posiadanie narkotyków

Kryminalni z Komisariatu Policji w Słomnikach zatrzymali dwie osoby: kobietę w wieku 44 lat oraz 27 – letniego mężczyznę, trudniących się narkotykowym biznesem. Proceder miał miejsce w budynku mieszkalnym w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź