Wybił szybę w aucie i groził maczetą. Został szybko zatrzymany

Wybił szybę w aucie i groził maczetą. Został szybko zatrzymany

Policjanci zatrzymali po pieszym pościgu 32-latka, który wybił szybę w zaparkowanym aucie. Groził on także maczetą innemu mężczyźnie. Usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i gróźb. Prokurator objął go dozorem policyjnym.

Policjanci interweniowali w niedzielę (22.05.2022r.) w sprawie wybitej szyby w samochodzie. Sprawca tego zdarzenia po jej zniszczeniu uciekł. Policjanci niezwłocznie przystąpili do jego poszukiwań. Szybko dostrzegli opisywanego mężczyznę. On jednak nie reagował na ich polecenia i próbował uciekać, co policjanci mu błyskawicznie i skutecznie udaremnili. Został zatrzymany.

Jak wskazują dotychczasowe ustalenia 32-latek uderzył pięścią w szybę zaparkowanego samochodu osobowego, co spowodowało jej zniszczenie. Groził on także innemu mężczyźnie maczetą. Narzędzie zostało odnalezione w trawie i zabezpieczone przez policjantów. W chwili zatrzymania 32-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i gróźb. Kodeks karny przewiduje za to karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Prokurator objął go dozorem policyjnym.

Źródło: Komenda miejska Policji w Ełku

Previous Piknik na kocykach w CEE
Next Pociąg do Kultury Extra

Może to Ci się spodoba

Właściciel warsztatu mechanicznego ukrywał narkotyki w wynajmowanym garażu oraz pojazdach zaparkowanych obok

Policjanci z III komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 51-letniego mężczyznę i ujawnili duże ilości środków odurzających Policjanci sprawdzając informację, że właściciel jednego z warsztatów mechanicznych na Prądniku Białym może posiadać

Młody kierowca uderzył w drzewo

18-latek stracił panowanie nad pojazdem, dachował i uderzył w drzewo. Pasażer z obrażeniami trafił do szpitala. Młody kierowca stracił prawo jazdy, które miał od miesciąca. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie ujawnili niemal 2,5 kg suszu marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 26-letniego mieszkańca krakowskiego powiatu, który pod balkonem, w swoim miejscu zamieszkania przechowywał prawie 2,5 kg  suszu marihuany, pozwalających na uzyskanie ponad 5 tys.

Obywatel ujął nietrzeźwego kierowcę

Dzięki czujności i odważnej postawie mieszkańca gminy Biecz udało się zatrzymać pijanego kierowcę, który stwarzał ogromne zagrożenie na drodze. Mężczyzna ujął mieszkańca gminy Lipinki uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a następnie

Złodziejskie trio odpowie przed sądem za wielokrotne kradzieże z włamaniem

W połowie marca br. do Komisariatu Policji II w Krakowie zaczęła napływać większa ilości zgłoszeń dotyczących włamań do piwnic oraz komórek lokatorskich położonych na nowopowstałych osiedlach mieszkaniowych krakowskiej dzielnicy Grzgórzki.

Nowy Sącz. Promile za kółkiem

W miniony weekend sądeccy funkcjonariusze przerwali dalszą jazdę 3 nietrzeźwym kierującym. Rekordzista miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kolejny raz przypominamy, że pijany kierowca swoim zachowaniem stwarza zagrożenie nie tylko

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź