Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów
13 marca 2017 1969 Views

Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów

Miechowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę, którzy przewozili samochodem amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli prawie 35 gramów narkotyku i przedstawili sprawcom zarzuty. 

Kilka dni temu miechowscy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym jechały dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w samochodzie woreczek z białym proszkiem. Przeprowadzone przez nich badanie wskazało, że jest to amfetamina. W toku dalszych czynności policjanci odnaleźli i zabezpieczyli większą ilość tego narkotyku, łącznie blisko 35 gramów o czarnorynkowej wartości około 700 zł. Sprawcy, 49-letni mężczyzna i 22-letnia kobieta, mieszkańcy Miechowa, zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów posiadania oraz przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował okraść klienta w kantorze wymiany walut
Next Sukces małopolskich policjantów na III Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji

Może to Ci się spodoba

Kraków. 15 kg narkotyków, trzech zatrzymanych dilerów i osoby ukrywającej się od 13 lat

Zatrzymanie 3 dilerów narkotykowych oraz osoby ukrywającej się od 13 lat przez organami ścigania, a także zabezpieczenie ponad 15 kilogramów marihuany to efekt działań w ostatnich dniach krakowskich  policjantów zwalczających

Mieszkaniec Ełku stracił prawie 200 tyś. złotych. Uwaga na oszustwa

Takich telefonów było w powiecie ełckim wczoraj sporo… 67-latek usłyszał chwytającą za serce historię, że siostra potrzebuje dużo pieniędzy, żeby uniknąć kary więzienia za spowodowania poważnego wypadku. Chcąc pomóc, przekazał

Ustalono sprawcę dewastacji 28 samochodów osobowych w Krakowie

29 kwietnia br. około godz. 4:30 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o odgłosach tłuczonego szkła  na ul. Władysława Szafera w Krakowie. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ujawnili, że n/n sprawca dokonał wybicia

Zatrzymani pseudograficiarze

Krakowscy policjanci zatrzymali młodych mężczyzn, którzy zniszczyli elewację bloku w Podgórzu. Straty wyceniono na 1000 złotych. Ponadto w mieszkaniu jednego ze sprawców znaleziono marihuanę.. Do zdarzenia doszło kilka dni temu

Policjanci zlikwidowali kolejną, dużą nielegalną uprawę konopi indyjskich, zatrzymali plantatorów i zabezpieczyli narkotyki o szacowanej wartości ponad 200 tysięcy złotych

Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zlikwidowali kolejną dużą plantację marihuany, którą prowadzili dwaj mieszkańcy jednej z podoświęcimskich miejscowości. Likwidując ich uprawę funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 krzewów konopi indyjskich, 

Zatrzymany 25-latek posiadał przy sobie środki odurzające

Na widok policyjnego patrolu rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali   25-letniego  mężczyznę, przy którym znaleziono amfetaminę oraz marihuanę. Kilka dni temu w godzinach wieczornych,