Zdemolował wynajmowane mieszkanie i miał narkotyki
Połamane krzesło, zniszczona kanapa, uszkodzona ściana, ogólny brud i bałagan – to widok, jaki zastali właściciele mieszkania. Wynajmujący zniszczył mienie o wartości ponad 5000 złotych, ukradł dywan i regał o wartości 700 złotych i miał przy sobie narkotyki.
Policjanci zatrzymali 24-latka z Ełku, który zniszczył meble i ścianę w wynajmowanym mieszkaniu. Straty zostały wycenione na ponad 5000 złotych. Ponadto właściciele ustalili, że z mieszkania został skradziony dywan i regał o wartości 700 złotych. Jak się okazało to skutek imprez, które się tam odbywały.
Zatrzymany mężczyzna był też właścicielem środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli ponad 60 gramów mefedronu i 12 gramów marihuany.
Mężczyzna już usłyszał zarzut zniszczenia mienia i kradzieży.
Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Komenda miejska Policji w Ełku
Może to Ci się spodoba
Pojazd ,,przeleciał” przez rondo. Kierowca był nietrzeźwy
Skutki spożywania alkoholu mogą być niebezpieczne. Zwłaszcza jeśli się potem wsiada za kierownicę i wyjeżdża się na drogę. Pokazuje to sytuacja z Ełku. 73-letni kierowca miał ponad promil, przejechał przez
16-letni dealer narkotykowy
Pomimo że nie miał przy sobie narkotyków, zdradziła go woń marihuany, którąprzesiąknięte było jego ubranie. 16-letni dealer zatrzymany przez policjantów IV Komisariatu Policji w Krakowie odpowie za ponad 100 czynów
Wadowice. Obywatel uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie
55 – letni mieszkaniec Skawiny nie bacząc na konsekwencje karne, ani zagrożenie, które mógł stworzyć na drodze, wsiadł do samochodu mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna kierował samochodem
Krakowskie CBŚP zabezpieczyło narkotyki warte 350 tys. złotych
Zatrzymanie 10 osób, zabezpieczenie narkotyków wartych prawie 350 tys. złotych i broni palnej Magnum 44 – to finał działań policjantów krakowskiego CBŚP przy współpracy z policjantami z Wieliczki i Krakowa.
Kolejny raz zaoferowano policjantom kupno narkotyków
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie pełniący służbę w patrolu nieumundurowanym zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy zaoferowali im do sprzedaży środki odurzające. Narkotykowi dilerzy usłyszą zarzuty posiadania i sprzedaży
Policjanci uratowali życie kobiety, która chciała wskoczyć do jeziora
Roztrzęsiona kobieta stała na krawędzi mostu i groziła, że odbierze sobie życie. Dzięki profesjonalizmowi i opanowaniu policjantów została bezpiecznie przeniesiona na drugą stronę barierki. Takie działanie najprawdopodobniej uratowało jej życie.

