Rozpoczęła się kolejna inwestycja w ECK
24 maja 2022 2677 Views

Rozpoczęła się kolejna inwestycja w ECK

Ełckie Centrum Kultury pozyskało ponad 692 tys. zł dofinansowania z Unii Europejskiej na realizację projektu modernizacji audytorium i pomieszczeń za kulisami. Wykonany zostanie także podjazd dla osób niepełnosprawnych od tamtej strony budynku. Planowany termin zakończenia prac to październik b.r.

Zakres prac obejmuje m.in. remont audytorium (podscenia) i pomieszczeń za kulisami (zaplecza sceny) sali widowiskowej Ełckiego Centrum Kultury z wyposażeniem technicznym i sanitarnym. Przebudowane zostanie wyjście z tej części budynku wraz wykonaniem podjazdu dla osób niepełnosprawnych zapewniającego bezpośredni dostęp do zaplecza sceny dla osób na wózkach. Zagospodarowany będzie również przyległy teren. Koszt prac na podstawie umowy z wykonawcą to ponad 773,5 tys. zł. Prace już się rozpoczęły i powinny zakończyć się w październiku b.r.

Źródło: Urząd Miejski w Ełku

Previous Powstaną nowe mieszkania komunalne w Ełku
Next Piknik na kocykach w CEE

Może to Ci się spodoba

Szczęśliwy finał poszukiwań niedoszłego samobójcy

Gorliccy policjanci wspólnie z druhami OSP oraz ratownikami GOPR odnaleźli 53-letniego zdesperowanego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna bezpiecznie trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. 21 sierpnia br. do

Jak zrobić oczko wodne z wodospadem?

Wykonanie oczka wodnego z wodospadem własnymi rękami jest dość łatwe – potrzebujesz tylko trzech głównych elementów: zbiornika magazynowego, pompy i zasilacza. A nawet najmniejszy wodospad, umiejętnie wpisany w krajobraz letniego

Seniorzy otrzymają wsparcie w Ełku

„Seniorzy Seniorom” – pod takim hasłem w Ełku realizowana jest inicjatywa wsparcia osób starszych i samotnych, które potrzebują wsparcia, porady lub rozmowy. W ramach działań w każdy wtorek w godz.

Uroczyste obchody Święta Policji w Małopolsce

Dzisiaj na Placu przed Oświęcimskim Centrum Kultury odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Heleny Michalak. Uroczystość objął honorowym patronatem Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak. Ważnym punktem

Prezydent Krakowa: jestem za budową metra, ale jeszcze nie teraz

W niedzielę, 25 kwietnia, mieszkańcy Krakowa wypowiedzą się w referendum, czy chcą organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022. Prezydent miasta liczy na pozytywne odpowiedzi Krakowian, bo jak podkreśla, projekt się spina i jest

Sukces małopolskich policyjnych biegaczy

Podczas XV Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie i Zarząd Wojewódzki NSZZP województwa zachodniopomorskiego pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji małopolscy policyjni biegacze stanęli