Rozpoczęła się kolejna inwestycja w ECK
24 maja 2022 2679 Views

Rozpoczęła się kolejna inwestycja w ECK

Ełckie Centrum Kultury pozyskało ponad 692 tys. zł dofinansowania z Unii Europejskiej na realizację projektu modernizacji audytorium i pomieszczeń za kulisami. Wykonany zostanie także podjazd dla osób niepełnosprawnych od tamtej strony budynku. Planowany termin zakończenia prac to październik b.r.

Zakres prac obejmuje m.in. remont audytorium (podscenia) i pomieszczeń za kulisami (zaplecza sceny) sali widowiskowej Ełckiego Centrum Kultury z wyposażeniem technicznym i sanitarnym. Przebudowane zostanie wyjście z tej części budynku wraz wykonaniem podjazdu dla osób niepełnosprawnych zapewniającego bezpośredni dostęp do zaplecza sceny dla osób na wózkach. Zagospodarowany będzie również przyległy teren. Koszt prac na podstawie umowy z wykonawcą to ponad 773,5 tys. zł. Prace już się rozpoczęły i powinny zakończyć się w październiku b.r.

Źródło: Urząd Miejski w Ełku

Previous Powstaną nowe mieszkania komunalne w Ełku
Next Piknik na kocykach w CEE

Może to Ci się spodoba

Drewno konstrukcyjne: ciekawostki, które warto znać

Drewno od drewna różni się bardzo, a dzięki posiadanym właściwościom, materiał ten jest bardzo fascynujący. Naturalne ma przyjemny zapach, delikatną strukturę, z natury jest ciepłe. Choć charakteryzuje się uniwersalnością i

Bieg „Tropem Wilczym”

Uliczny bieg ,,Tropem Wilczym” poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w tym roku w niedzielę (15 sierpnia). Start w Ełku zaplanowano o godz. 13.00 przy ul. Parkowej. W związku z

Wspólne przedsięwzięcie policji małopolskiej i holenderskiej

W dniach od 05 do 17 czerwca 2017 roku, realizując umowę o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie, a Komendą Główną Policji w Hadze, dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji

Noc Muzeów w Komendzie Głównej Policji. Wśród uczestników policjant z Krakowa

Przed kilkoma dniami w Komendzie Głównej Policji odbyła się ”Noc Muzeów”. Bramy KGP otwarte były dla zwiedzających od godziny 18:00 do północy. Ilość chętnych była tak duża, że już na

Czas wrócić do szkolnej ławki – pasowanie na pierwszoklasistę

Rozpoczął się już rok szkoły. W trzech szkołach podstawowych odbyły się dzisiaj (1 września) pasowania pierwszoklasistów. W uroczystościach uczestniczył Tomasz Andrukiewicz prezydent Ełku. W tym roku w ośmiu miejskich szkołach

Sukces małopolskich policyjnych biegaczy

Podczas XV Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie i Zarząd Wojewódzki NSZZP województwa zachodniopomorskiego pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji małopolscy policyjni biegacze stanęli