Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie w trakcie kontroli drogowej ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy
18 lipca 2017 1386 Views

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie w trakcie kontroli drogowej ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy

W ubiegłą sobotę tj. 15 lipca br. policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali  do rutynowej kontroli drogowej BMW poruszające się w rejonie Alei Pokoju. W trakcie  sprawdzenia bagażnika pojazdu – policjanci znaleźli kartony z papierosami, które nie posiadały polskich znaków akcyzy. Kontrolujący funkcjonariusze ustalili, że w pojeździe znajduje się około 450 kartonów papierosów (a w każdym po 10 paczek), które zostały zabezpieczone.  Po czynnościach na miejscu kontroli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie wraz z funkcjonariuszami Służby Celnej udali się do miejsca zamieszkania kierującego, gdzie w trakcie przeszukania nie ujawnili rzeczy pochodzących z przestępstwa lub służących do jego popełnienia. Sprawa została przekazana do Urzędu Celnego.

Previous Msza święta w intencji małopolskiej Policji w Katedrze Królewskiej na Wawelu
Next Uroczyste obchody Święta Policji w Małopolsce

Może to Ci się spodoba

Zatrzymani pseudograficiarze

Krakowscy policjanci zatrzymali młodych mężczyzn, którzy zniszczyli elewację bloku w Podgórzu. Straty wyceniono na 1000 złotych. Ponadto w mieszkaniu jednego ze sprawców znaleziono marihuanę.. Do zdarzenia doszło kilka dni temu

Obywatel ujął nietrzeźwego kierowcę

Dzięki czujności i odważnej postawie mieszkańca gminy Biecz udało się zatrzymać pijanego kierowcę, który stwarzał ogromne zagrożenie na drodze. Mężczyzna ujął mieszkańca gminy Lipinki uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a następnie

Wadowice. Dwaj „złomiarze” odpowiedzą za kradzież z włamaniem do budynku, z którego ukradli elementy metalowe

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Wadowic 28 i 32-letniego, podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynku, z którego skradli sprzęt AGD i elementy metalowe. 22 lutego br. wadowiccy policjanci zostali powiadomieni

Piętnastolatek pobity przez rówieśników

W dniu 19 maja br. w późnych godzinach wieczornych,  w zagajniku leśnym przy os. Podwawelskim pobity został przez rówieśników piętnastolatek, u którego w szpitalu lekarze stwierdzili wstrząśnienie mózgu. Małoletni posiadał

Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany

Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali  31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich.  Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny

Policjanci krakowskiego Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o rozbój

W nocy z niedzieli na poniedziałek 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego w oczekiwaniu na odjazd pociągu spędzał czas w okolicy galerii handlowej. Mężczyzna zauważył, ze jest obserwowany przez trzech mężczyzn, którzy