Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie w trakcie kontroli drogowej ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy
W ubiegłą sobotę tj. 15 lipca br. policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej BMW poruszające się w rejonie Alei Pokoju. W trakcie sprawdzenia bagażnika pojazdu – policjanci znaleźli kartony z papierosami, które nie posiadały polskich znaków akcyzy. Kontrolujący funkcjonariusze ustalili, że w pojeździe znajduje się około 450 kartonów papierosów (a w każdym po 10 paczek), które zostały zabezpieczone. Po czynnościach na miejscu kontroli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie wraz z funkcjonariuszami Służby Celnej udali się do miejsca zamieszkania kierującego, gdzie w trakcie przeszukania nie ujawnili rzeczy pochodzących z przestępstwa lub służących do jego popełnienia. Sprawa została przekazana do Urzędu Celnego.
Może to Ci się spodoba
Zatrzymani pseudograficiarze
Krakowscy policjanci zatrzymali młodych mężczyzn, którzy zniszczyli elewację bloku w Podgórzu. Straty wyceniono na 1000 złotych. Ponadto w mieszkaniu jednego ze sprawców znaleziono marihuanę.. Do zdarzenia doszło kilka dni temu
Obywatel ujął nietrzeźwego kierowcę
Dzięki czujności i odważnej postawie mieszkańca gminy Biecz udało się zatrzymać pijanego kierowcę, który stwarzał ogromne zagrożenie na drodze. Mężczyzna ujął mieszkańca gminy Lipinki uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a następnie
Wadowice. Dwaj „złomiarze” odpowiedzą za kradzież z włamaniem do budynku, z którego ukradli elementy metalowe
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Wadowic 28 i 32-letniego, podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynku, z którego skradli sprzęt AGD i elementy metalowe. 22 lutego br. wadowiccy policjanci zostali powiadomieni
Piętnastolatek pobity przez rówieśników
W dniu 19 maja br. w późnych godzinach wieczornych, w zagajniku leśnym przy os. Podwawelskim pobity został przez rówieśników piętnastolatek, u którego w szpitalu lekarze stwierdzili wstrząśnienie mózgu. Małoletni posiadał
Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany
Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich. Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny
Policjanci krakowskiego Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o rozbój
W nocy z niedzieli na poniedziałek 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego w oczekiwaniu na odjazd pociągu spędzał czas w okolicy galerii handlowej. Mężczyzna zauważył, ze jest obserwowany przez trzech mężczyzn, którzy

