Podsumowanie obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej nr 21 w Krakowie
15 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych drużyn biorących udział w grze wirtualno-terenowej, która została zorganizowana przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2017. Także uczestnicy innych konkursów organizowanych w ramach DBI otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane w ramach projektu „Zagrożenia w Sieci – profilaktyka, reagowanie”. We wszystkich grach i konkursach zorganizowanych w szkole brało udział blisko 100 uczniów.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Może to Ci się spodoba
Dni Bezpiecznego Internetu
W ramach obchodów Dni Bezpiecznego Internetu (Tygodnia Bezpiecznego Internetu) w 2017 roku obchodzonego pod hasłem „Razem zmieniamy Internet na lepsze”, policjanci Wydziału Prewencji KWP w Krakowie wspólnie z dyrekcją oraz
Apelujemy o rozsądek podczas przebywania nad wodą
Piękna pogoda, wysokie temperatury oraz kilka dni czasu wolnego sprawiają, że bardzo chętnie odpoczywamy nad wodą. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności w rejonach rzek, stawów,
100 lat Pana Stanisława
Setne urodziny dziś (17 stycznia) świętuje ełczanin Pan Stanisław. Z tej okazji prezydent Ełku odwiedził jubilata i złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości na kolejne lata. Pan Stanisław dołączył do zaszczytnego
Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja
Wczoraj przypadała 226. rocznica uchwalenia przez rząd Rzeczpospolitej Obojga Narodów pierwszej w Europie Ustawy Zasadniczej. Konstytucja 3 Maja była aktem prawnym, który w ówczesnej formie miał za zadanie łączyć, często
Fałszywy ksiądz – próbował wyłudzić pieniądze
Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który podszywając się pod osobę duchowną próbował pod jednym z kościołów w centrum Krakowa zebrać pieniądze. Oszust został ujęty przez
Rewitalizacja kolejnych dwóch podwórek w Ełku
Zostały rozstrzygnięte przetargi na rewitalizację dwóch podwórek: przy ul. Chopina 14-16 oraz podwórka przy ul. Wawelskiej 22 w Ełku. Inwestycja zakończy się jeszcze w tym roku. W niedługim czasie zaczną

