Krakowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 33-letniego dealera
Z informacji posiadanych przez policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wynikało, że od pewnego czasu w rejonie Prądnika Czerwonego w Krakowie może działać diler narkotykowy. W wyniku intensywnych działań wykrywczych ustalono kim jest podejrzewany mężczyzna i gdzie zamieszkuje. 24 kwietnia br. w godzinach rannych policjanci zatrzymali 33-latka, kiedy wychodził ze swojego mieszkania. W wyniku przeszukania należącego do niego lokalu policjanci ujawnili woreczki strunowe z zawartością prawie 230 gramów suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego Policji. Oprócz substancji odurzających w mieszkaniu natrafiono na wagę elektroniczną, służąca najprawdopodobniej do porcjowania marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli także dwa telefony komórkowe oraz kilkaset złotych, mogących pochodzić z transakcji narkotykowych.
Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków ( art.62 ust.2 UOPN ) za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowano dozór policyjny.
Może to Ci się spodoba
Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został objęty dozorem policyjnym. To kolejna
Policjanci uratowali życie kobiety, która chciała wskoczyć do jeziora
Roztrzęsiona kobieta stała na krawędzi mostu i groziła, że odbierze sobie życie. Dzięki profesjonalizmowi i opanowaniu policjantów została bezpiecznie przeniesiona na drugą stronę barierki. Takie działanie najprawdopodobniej uratowało jej życie.
„Przedświąteczne porady Policji – działania prewencyjno-profilaktyczne”
W dniu 17 grudnia 2016 roku policjanci Wydziału Prewencji KWP w Krakowie przeprowadzili działania prewencyjne dotyczące bezpiecznych zakupów przedświątecznych w krakowskich galeriach handlowych. Mundurowi przypominali o zasadach bezpiecznego kupowania i
Policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który atakował kobiety
Policjanci z VII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który atakował kobiety – dotkliwie je bił, a następnie kradł rzeczy osobiste. Zatrzymany rok temu wyszedł z więzienia gdzie odbywał
Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany
Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich. Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny
Młody i uderzająco nieodpowiedzialny kierowca
Dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. Za kierownicą siedział 20-latek, który miał blisko promil alkoholu w organizmie. Miał też sądowy zakaz kierowania wszystkimi pojazdami. Mężczyzna jechał bez zapiętych pasów,

