Brązowy medal ełczanki

Brązowy medal ełczanki

Wiktoria Cichocka zdobyła wczoraj (23 sierpnia) brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym w Rumunii. Ełczanka startowała w kategorii 52 kg juniorek do lat 18. 

Brąz na Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym w Rumunii w kategorii 52 kg juniorek do lat 18 wywalczyła wczoraj (23 sierpnia) ełczanka Wiktoria Cichocka. Podopieczna Stowarzyszenia VIP TEAM trenuje pod okiem Jakuba Golaka oraz Roberta Cichockiego, a trzecie miejsce na mistrzostwach zapewniła sobie ostatnim podejściem w martwym ciągu i ustanowiła tym samym nowy rekord Polski w wyciskaniu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze sportowej.

Źródło: Urząd Miejski w Ełku

Previous Prysnął gazem łzawiącym i zażądał pieniędzy - został zatrzymany
Next Zobacz co „Dzieje się w Ełku” w ostatnim tygodniu wakacji

Może to Ci się spodoba

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Otwarte zawody pływackie – edycja wiosenna

Dzisiaj ostatni dzień na zgłoszenie do udziału w wiosennej edycji Otwartych Zawodów Pływackich, które odbędą się 8 maja (niedziela). Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku zaprasza na Otwarte Zawody

Park Wodny – zmiana godzin otwarcia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku informuje, że od 1 września (środa) następuje zmiana godzin otwarcia miejskiej pływalni. Od środy (1 września 2021 r.) Park Wodny otwarty będzie w godzinach:

Kolejny fragment ścieżki rowerowej przy ul. 11 – go Listopada

Miasto Ełk podpisało umowę m.in. na budowę ścieżki rowerowej wzdłuż ul. 11-go Listopada oraz przebudowę przystanków komunikacji miejskiej. To już trzecia umowa w ramach projektu Poprawa mobilności miejskiej w MOF

Prezydent spotkał się z Olafem Płatkiem

Olaf Płatek podopieczny Klubu Judo Shamo Ełk, wicemistrz Europy Sumo był dzisiaj gościem Tomasza Andrukiewicza prezydenta miasta Ełku. Podczas rozmowy opowiedział o swoich ostatnich sukcesach, trudnościach i motywacji do dalszego